mercedes-amg-c63-vs-bmw-m3-10

Uzman ve profesyonel kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek için 25 yıldır 3. Sanayi sitesinde hizmet vermekteyiz.

25 yıldır içinde bulunduğumuz otomotiv sektöründe, alanının öncü firmalarından biriyiz.Müşterilerimizin ve sektörün beklentilerine modern, yenilikçi, güvenilir, şeffaf bir şekilde karşılık verme amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hangi koşulda olursa olsun müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk sıradadır.

Misyonumuz

Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak Yıldız Oto olarak  sektöründe en son teknolojileri kullanmak ve bunları içimizde barındırdığımız şeffalık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek yenilikçi, güvenilir ve teknolojik yaklaşımlarla kaliteli hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

Özel servis hizmetini yeni bir anlayışa yükselterek uygun fiyat ve kaliteli hizmet bekleyen müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere hizmet verecek yeni bir servis anlayışı oluşturmak.

“Özel Serviste Güven” sloganı ile yola çıkan firmamız,en güncel teknik bilgi seviyesi ve teknolojik ekipmanları ile öncelikle müşteri ihtiyaçlarını belirliyerek, şeffaf ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunacaktır. Yedek parça da orjinal veya en kaliteli eşdeğer ürünler ile müşterilerimizin araçlarını uzun yıllar güven içerisinde kullanmalarını sağlayacaktır.