Aracınızda bir elektronik arıza olması veya bir uyarı lambasının yanması durumunda sorunu hızlı bir şekilde tespit ve profesyonel şekilde giderme konusunda uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

  • Profesyonel, sistematik sorun giderme
  • Mükemmel niteliklerde uzman personel
  • Üstün kalitede test ve servis ekipmanı

Gereken tüm uzmanlığa sahibiz

Aracınızdaki elektrik aksamla ilgili sorun yaşıyorsanız, uzmanlarımızın tecrubesine güvenebilirsiniz.
Yıldız Oto  uzmanlarımız, arıza teşhis ve sorun giderme konusunda işlerinin ehlidir. Aracınızda araç elektroniğinden, elektronik kontrollü enjeksiyon sistemlerine, elektronik desteklenen sürücülerden, motor, abs beyinlerine kadar kontrol ve tamirat Yıldız Oto uzmanlarımız tarafından yapılabilmektedir.
Birbirine bağlı güvenlik
Sayısı sürekli artan elektronik sistem bileşenleri ve daha kapsamlı elektrikli ekipmanlar, araç onarımını gittikçe daha karmaşık hale getiriyor.
Bu da bir araçtaki karmaşık bir elektrik sistemi servisinin, sadece arızalı bir ampulü veya atan bir sigortayı değiştirmekten ibaret olmadığı anlamına gelir.
Elektronik bileşenler sadece birbiriyle iletişim kurmakla kalmaz, bazen bir diğeri olmadan çalışamazlar. Bu yüzden tek bir sensörün bile arızası, tüm elektrik sisteminin sekteye uğramasına neden olabilir.
Yıldız Oto uzmanları bu gibi sorunları profesyonel arıza tespit cihazlarıyla tespit edip,  otomobilinizi kusursuz ve güvenli onarımı için daima bize güvenebilirsiniz.

Öğrenmek İstediğiniz Başka Bir Şey Var Mı?
Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin
info@yildizotoizmir.com
Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.