Profesyonel kış kontrolü

Havalar soğumadan karda ve buzda güvenli sürüş sağlamak için kış kontrolümüze güvenebilirsiniz. Yıldız Oto uzmanlarımız en önemli bileşenleri yakından inceler ve otomobilinizi, kış koşullarıyla baş etmek üzere hazırlar.

Üstün teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanları
Değişim durumunda orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar
Her yaştaki  araç marka ve modelleri için

Kış hakkında endişelenmeye gerek yok

Soğuk hava, akü, kauçuk parçalar, kapı ve cam keçelerine kadar otomobilinizdeki bütün parçalar için sorun yaratabilir. Soğuktan kaynaklanan sorunlara yakalanmamak için Yıldız Oto’ da kış kontrolü öneriyoruz. En yeni arıza tespit ekipmanlarının yardımıyla çok sayıda araç bileşeninin doğru çalışır durumda ve kışa hazır olduğunu kontrol ederiz. Bu da sadece ıslak ve buzlu yollarda kaza riskini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda kış tatili seyahatlerinde can sıkıcı arıza ihtimalini de azaltır.

Radyatör için antifriz koruması

Her yıl Avrupa sürüş organizasyonları tarafından hazırlanan istatistikler, hep aynı şeyleri söylüyor: Sürekli olarak soğutma sistemiyle ilgili sorunlar, doğrudan veya dolaylı olarak arızalardan sorumludur. Antifrizi düzenli kontrol etmek, otomobilinizin yolda arızalanmaması için en az yağ kontrolü kadar önemlidir.
Soğutma suyunda bulunan ve nihayetinde soğutma sistemini korumaktan sorumlu katkı maddeleri, zamanla etkisini yitirmeye başlar ve hatta kışın donma tehlikesi vardır. Bu yüzden su pompası hasarı, radyatör korozyonu, tıkalı borular veya motor elektroniklerinde sorunlardan kaçınmak için soğutma suyunun düzenli aralıklarla değiştirilmesi gerekir.
Yıldız Oto’ da soğutma sistemine düzenli rutin kontrol yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Uzman tavsiyemiz

Kışın kas gücü mü? Kapılardaki kauçuk keçelere ve otomobilinizin bagaj kapağına bakım yapma zahmetine girerseniz dondurucu şartlarda bunların yapışmalarını ve hasar görmelerini önlemiş olursunuz. İdeal ürünler arasında talk pudrası, gliserin, vazelin ve silikon yer alır. Ayrıca donarsa kesinlikle bir kapıyı zorlayarak açmayın, bu hareket kauçuk keçeyi yırtacak, bu durumda da bunu değiştirmeniz gerekecektir.Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

 

Öğrenmek İstediğiniz Başka Bir Şey Var Mı?
Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin
info@yildizotoizmir.com
Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.