Uzman mekanik sistem onarımları

Aracınızdaki mekanik sistemlerden herhangi birinde bir sorun yaşıyorsanız en yeni test ekipmanları ve tecrüberi ile işleri düzeltmesi için Yıldız Oto uzmanlarına güvenebilirsiniz.

Orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar
Mekanik araç bileşenleri için en yeni test ekipmanları
Teknik verilere erişimi olan uzman personel

Mekanik sistem için yardımcı bir el

Aracınızdaki mekanik bileşenlerle ilgili sorun yaşıyorsanız egzoz sisteminden amortisörlere ve kayış değişimine kadar her şeyi tekrar çalışır duruma getirmek için Yıldız Oto uzmanlarına güvenebilirsiniz.
Uzun yıllara dayanan deneyimler, en yeni test ekipmanlarının kullanılması ve gerekli teknik verilere erişim sayesinde uzmanlarımız, aracınızda gerek duyulan her türlü mekanik sistem çalışmasını hızlı ve profesyonel şekilde yapar.
Onarım gerekmesi durumunda da Yıldız Oto’ da, daima orijinal ekipman standardında yedek parçalar kullanır.

Frenlerden egzoz sistemine kadar uzmanlık

Bir bütün olarak egzoz sistemi, bir araçtaki en önemli mekanik bileşenlerden biridir. Ön veya arka susturucu arızalıysa bu durum hem daha yüksek yakıt tüketimine hem de uzun vadede motor hasarına yol açar.
Bu sistem titrediği ve sürekli olarak harici etkilere maruz kaldığı için zaman içerisinde korozyon hasarı veya titreşim kaynaklı delikler ya da çatlaklar oluşabilir.
Yıldız Oto servis ve onarım konusunda siz değerli müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Amortisörler – gizli tehlike

wRakamlar her şeyi ortaya koyuyor: Karayollarındaki araçların yaklaşık 6,2 milyonu kusurlu amortisöre sahip. Kazaların %50’si, 10 yaşını aşan veya 150.000 km’nin üstünde olan araçlardaki amortisörlerin kötü durumundan kaynaklanmaktadır.
Ayrıca sadece 3 yaşındaki araçların %9,3’ünde bile ciddi arızalar bulunabilir. Bilmenizde fayda var:
Kusurlu amortisörler, fren mesafesini %20’ye kadar artırabilir ve lastik aşınmasını önemli ölçüde artırır.
Dahası, tutunmayı azaltır ve viraj alma stabilitesini bozar. Bu yüzden düzenli aralıklarla amortisörlerinizi Yıldız Oto uzmanlarına kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz.

Uzman tavsiyemiz

Dikkat: Kaza tehlikesi! ABS, TCS veya ESP gibi otomobilinizdeki güvenlik sistemlerinin arızalı amortisörlerle çalışmayacağını biliyor muydunuz? Hatta, frenleme mesafesi ABS olmayan bir araca kıyasla daha fazladır. Bu yüzden amortisörünüzün Yıldız Oto uzmanları tarafından düzenli kontrol edilmesini ve kendi güvenliğiniz açısından gerektiğinde değiştirilmesini şiddetle tavsiye ederiz.

Öğrenmek İstediğiniz Başka Bir Şey Var Mı?
Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin;

info@yildizotoizmir.com

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz…