Motor Arıza Tespit ve Tamiri

Kaputun altındaki herşeye hakimiz...

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı olmaktadır. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini elektronik olarak kontrol etmesi, bu sayede ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını sağlamasıdır.
Aracınızın bu şekilde kalmasını sağlamak için Yıldız Oto uzman kadrosu, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı kontrol eder.

bmw mechanic service ile ilgili görsel sonucu

En yeni arıza tespit ekipmanları ile arıza analizi
Doğru ayar ile, optimum motor performansı sağlanması
Bilgili ve tecrubeli uzman servis personeli
Üstün teknoloji ürünü arıza tespiti
Araçlarda her zamankinden daha karmaşık sistemlerin kullanılması ve motor bölmesinde sürekli artan elektronik ekipman miktarı nedeniyle Yıldız Oto’ da her zaman en son teknolojileri kullanır.
Böylece sadece modern test cihazları ve özel yazılımlar kullanılarak uzmanlarımız,arızaları hızlı bir şekilde bulup profesyonel şekilde düzeltirler.
Teknolojiyi derinden kavrama
Modern araçlarda kullanılan enjeksiyon sistemleri son derece hassastır ve düzenli bakım yapılmazsa teknik sorun çıkma ihtimali çok yüksektir.
Yıldız Oto uzmanları tüm yaygın motor yönetim sistemleri ve egzoz gazı turboşarjlarından, ateşleme kontrol modüllerine kadar yeni yüksek basınçlı enjeksiyon sistemleri konularında geniş bilgi sahibidir.
Üstün servis kalitesinin adresi
Aracınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda,tecrübe ve uzmanlıkları sayesinde veya bilgisayar destekli sistem kontrolleri yardımıyla Yıldız Oto uzmanları sorunun temeline inen doğru kişilerdir.
Aracınızın enjeksiyon veya elektronik sistemi kusursuz şekilde çalışmıyorsa gerekli bakım veya onarım çalışması için Yıldız OTO ziyaret etmenizi öneririz.

Uzman tavsiyemiz;

Biliyor musunuz? Kusursuz çalışan bir Lambda sensörü, yakıt maliyetlerinizde %15’e kadar tasarruf sağlar. Bu, emisyon sisteminin kalbidir, otomatik olarak emisyon sınırlarına uyumu sağlar ve katalitik konvertör hasarını önler. Bu yüzden her 30.000 km’de bir Yıldız Oto’ da Lambda sensörünü kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz

Öğrenmek İstediğiniz Başka Bir Şey Var Mı?
Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin

info@yildizotoizmir.com
Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz…