Yağ filtresi ve motor yağınızın, araç üreticisi tarafından tanımlanan şekilde kontrol edilip değiştirilmesidir.  Yıldız Oto’ da  profesyonel olarak  yağ ve filtre değişimi yapılır. Atık yağ profesyonel cihazlarda muhafaza edilerek doğa korunur.
Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli
Üstün kalite yağ ve  yağ filtreleri kullanımı
Eski yağın uygun şekilde saklanması
Servis çalışması kaydı

Üstün kalite, yağ için de geçerlidir

Yağı değiştirirken, araç üreticisinin garanti kapsamının dışına çıkmamak için söz konusu motor türüne uygun markaları kullanmak her zaman en iyi yöntemdir.
İşte bu yüzden Yıldız Oto’ da, sadece motor üreticilerinin teknik değerlerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli yağlar kullanır.

Yağ değişim servisimiz
Yıldız Oto’ da, servis aralığı göstergelerinin sıfırlanmasını işlemi profesyonel ekipmanlarla yapılır.
Yağ değişimi ve filtre değişiminin bir daha ne zaman yapılacağını görebilmeniz için yapılan çalışmaları servis kitapçığınıza ve kilometre kartına da kaydederiz

Uzun motor ömrü için
Yağın ve filtrenin düzenli olarak değiştirilmesi, motorunuzun ömrünü otomatik olarak uzatacak ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.
Bu yüzden daima aracınızın kat ettiği mesafeyi takip edin ve geçerli olduğunda motor yağı seviyesini kontrol edin.

Uzman tavsiyemiz

Motor aşınmasını asgari düzeyde tutmak için yağın ve filtrenin ortalama olarak her 10.000 km’de bir değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden motor yağını düzenli aralıklarla kontrol etmek ve gerekirse doldurmak en iyisidir. Motor bölmesindeki servis aralığı göstergesi veya servis kitapçığınızdan bir sonraki yağ değişiminin ne zaman olduğunu görebilirsiniz.
Öğrenmek İstediğiniz Başka Bir Şey Var Mı?
Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçin
info@yildizotoizmir.com
Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.